top of page
  • Foto van schrijverFCR Media

Vacature plaatser ramen en deuren met ervaring

vacature plaatser ramen en deuren

Gezocht: ervaren plaatser ramen en deuren bij Profitramen in Lint

Profitramen, een familiale onderneming gevestigd in Lint, is op zoek naar een ervaren plaatser van ramen en deuren die ons team wil versterken. Als een bedrijf waar de zaakvoerders naast de medewerkers staan, bieden we een werkomgeving waarin iedereen zich gewaardeerd voelt en bijdraagt aan ons gezamenlijk succes.


Waarom kiezen voor Profitramen?

- Competitief loon: Wij belonen je ervaring en inzet.

- Overuren uitbetaald: Elk uur telt bij ons.

- Maaltijdcheques: Voor een verzorgde lunch elke werkdag.

- Ecocheques: Wij dragen bij aan jouw duurzame keuzes.


Wat zoeken we in jou?

- Bewezen ervaring als plaatser van ramen en deuren.

- Zelfstandig kunnen werken, maar ook een teamspeler zijn.

- Oog voor detail en kwaliteit.

- Bereidheid om te leren en jezelf verder te ontwikkelen.


Bij Profitramen krijg je de kans om te werken aan diverse projecten, van kleine particuliere woningen tot grote commerciële panden. Jouw expertise in het plaatsen van ramen en deuren draagt direct bij aan de tevredenheid van onze klanten en het succes van onze onderneming.


Ben jij de ervaren plaatser ramen en deuren die wij zoeken?

Neem de stap naar een belonende carrière bij Profitramen. Stuur je CV en motivatiebrief vandaag nog op en maak deel uit van een bedrijf dat jouw vakmanschap waardeert.


Profitramen staat klaar om jou te verwelkomen in ons team. Met aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden en een sterke focus op de ontwikkeling van onze medewerkers bieden wij een werkomgeving waar jij als ervaren plaatser van ramen en deuren echt het verschil kunt maken. Sluit je aan bij Profitramen in Lint en bouw mee aan jouw toekomst en die van ons.

4 weergaven

Comments


bottom of page